Vill du ha kontakt med oss? Ring, mejla eller besök oss!

Vårat eminenta support!

08 – 50 11 90 30
 
Öppettider: 8.00-17.00

Systemkundsfrågor, försäljning & demos

08 – 50 11 90 10
 
Öppettider: 8.00-17.00

Konsult & utbildningsfrågor

08 – 50 11 90 00
 
Öppettider: 8.00-17.00

Pabliq- Bevakningstjänst

08 – 50 11 90 50
 
Öppettider: 09.00-16.00
 

Huvudkontoret

e-Avrop AB
Brovägen 1
182 76 Stocksund

08-501 190 00

Teamet

Vi på e-Avrop är stolta att kalla oss upphandlingsnördar. De flesta av oss har mångårig branscherfarenhet, som upphandlingschefer, upphandlare eller upphandlingsjurister och är väl förtrogna med regelverken kring offentlig upphandling och verksamhetsutveckling. Våra systemutvecklare är insatta i de krav som ställs på ett upphandlingssystem och arbetar ständigt med att förbättra och utveckla systemet i samråd med våra kunder. 

Det är vi som är e-Avrop

Consultant

Ernest Wessman

VD

Direkt: 08-50 11 90 01

ernest@e-avrop.com

Consultant

Per Werling

Upphandlingsjurist

Direkt: 08-50 11 90 22

per@e-avrop.com

Consultant

Caroline Johannesson ( FL)

Marknadsansvarig

Direkt: 08-50 11 90 21

caroline@e-avrop.com

Consultant

Tomas Dahl

Kund & Försäljningsansvarig

Direkt: 08-50 11 90 11

tomas.dahl@e-avrop.com

Consultant

Mikael Rask

Supportansvarig

Direkt: 08-50 11 90 31

mikael@e-avrop.com

Consultant

Johanna Aurell

Kundansvarig

08-50 11 90 00

073-675 08 34

johanna@e-avrop.com

Consultant

Kristian Nilsson

Direkt: 08-50 11 90 51

kristian@e-avrop.com

Consultant

Sofia Elmeholt

Konsultchef

Direkt: 08-50 11 90 25

sofia@e-avrop.com

Consultant

Johan Ekengren

Upphandlingskonsult

Direkt: 08-50 11 90 23

johan@e-avrop.com

Consultant

Sarah Öberg

Upphandlingskonsult - Utbildningsansvarig

Direkt: 08-50 11 90 24

sarah@e-avrop.com

Consultant

Ulrika Nordlander

Upphandlingskonsult

Direkt: 08-50 11 90 27

ulrika@e-avrop.com

Consultant

Filip Olsson Lagerstedt

Upphandlingskonsult

Direkt: 08-50 11 90 28

filip@e-avrop-com

Consultant

Joakim Poromaa Helger

Utvecklingschef

joakim@e-avrop.com

Consultant

Ola Lundmark

Systemutvecklare

Consultant

Alexander Colliander-Stahl

Systemutvecklare

Consultant

Aron Gassilewski

Systemutvecklare